Zobacz koszyk Zamówienie

Bape

Mimo upływu lat, nieustannie zmieniających się trendów w modzie i nowych hype’owych produktów, zwyczajne koszulki nigdy nie tracą na popularności. Są praktyczne, funkcjonalne i po prostu niezastąpione w wielu sytuacjach! Wbrew pozorom nie nosi się ich tylko w lecie, nie kojarzą się jedynie z białym kolorem i lekcjami wuefu w szkole, a znajdują szereg zastosowań. Jeśli jednak szukasz czegoś nowego i wyjątkowego na rynku, spójrz koniecznie na koszulki A Bathing Ape.

BAPE, czyli japoński brand A Bathing Ape debiutując  na rynku na początku lat dziewięćdziesiątych za sprawą niejakiego Nigo, zasilił szeregi wielkiej, streetwearowej rodziny. Do zaoferowania miał uniwersalność, ponadczasowy styl i nietuzinkowe rozwiązania połączone z troską o zapewnienie najwyższej wygody. Sama nazwa marki i jej produkty nawiązywały do ulubionego filmu Nigo, czyli „Planety małp” i znanej japońskiej metody kąpieli – myciu się w 40stopniach Celsjusza, co z kolei symbolizowało nie tylko bogactwo i luksus japońskich nastolatków chodzących w ciuchach BAPE, ale również ich lenistwo. Mimo niekonwencjonalnego podejścia do marketingu i promocji, Nigo od samego początku konsekwentnie trwał przy swoich założeniach i budował pozycję własnego brandu, między innymi przez podgrzewanie zainteresowania i wprowadzania napięcia wokół wypuszczanych produktów. Limitowany nakład wędrujący w części do znajomych i celebrytów, promocja produktów marki przez znanych artystów, a także wytrwałość w dążeniu do celu przesądziły o światowym sukcesie A Bathing Ape. Koszulki BAPE jako jedna z propozycji japońskiego brandu, na stałe zagościły w świecie mody i wciąż zyskują nowych fanów.

Jeśli cenisz sobie nieszablonowe rozwiązania i lubisz wyróżniać się w tłumie nie rezygnując przy tym z poczucia komfortu, to koszulki BAPE są idealną propozycją dla Ciebie. Sprawdzą się zarówno na mieście podczas wypadu ze znajomymi, jak i w czasie spaceru z psem po parku. Z pewnością posłużą jako baza do wielu ciekawych i niepowtarzalnych stylizacji, którymi przyciągniesz niejedno spojrzenie na ulicy!