Produkty

Grail CONTROL – Poznaj nasz autorski program weryfikacji autentyczności

Poznaj program Grail Control

Z dumą prezentujemy nasz najnowszy autorski program weryfikacji autentyczności – Grail Control, dzięki któremu standard weryfikacji produktów na rynku zyska nowy poziom.

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na wdrożenie programu Grail Control do oferowanych przez nas produktów?

Program Grail Control to odpowiedź na obecną sytuację rynkową i ogromną falę nieoryginalnych produktów pojawiających się na rynku. Grail Point od zawsze stawiał nacisk na najwyższą jakość kontroli sprzedawanego towaru, a nowy autorski program wyznacza nowy standard w tej dziedzinie i podtrzymuje 100% gwarancję oryginalności zakupionych przez Was produktów.

Jak wygląda proces weryfikacji autentyczności w naszej autorskiej procedurze “Grail Control”?

Nasz autorski proces weryfikacji autentyczności każdego produktu przechodzącego przez sklep Grail Point jest owocem wieloletniego doświadczenia. Przez ten czas udało się nam wypracować listę kontrolną, która jest indywidualnie dostosowywana do każdego modelu oraz wydania. Pomyślne przejście przez proces weryfikacji owocuje pojawieniem się zawieszki “Grail Control”.

 

Nasze stanowisko względem obecnie panujących trendów na rynku jest jasne – Tylko autentyczne produkty

Co raz częściej w sieci można natrafić na sklepy oraz osoby, które sprzedają niezweryfikowane, a co ważniejsze nieoryginalne produkty. Bardzo ważnym jest, aby przed dokonaniem zakupu mieć pewność, że kupowany produkt jest oryginalny. Nieoryginalne produkty są wykonane z gorszych materiałów i nie z oczekiwaną starannością. Niestety w obecnych czasach konsumentowi ciężko określić jest czy produkt jest oryginalny bazując na zdjęciach, a nawet posiadając go w rękach. Jesteśmy sklepem z wieloletnim doświadczeniem w weryfikowaniu autentyczności produktów. Naszą wiedzę opieramy na dziesiątkach tysięcy produktów, które przechodzą przez nasz sklep, a proces weryfikacji rozpoczynamy już przed sprowadzeniem produktu do oferty sklepowej.

 

Nowości

ZOBACZ WSZYSTKIE