Produkty

Off White

Amerykańska marka Off-White to nietuzinkowe modowe odkrycie. Swój debiut zaliczyła całkiem niedawno, bo w 2013 roku i w zasadzie z miejsca zasiliła szeregi licznej i zróżnicowanej streetwearowej rodzinki. Za sukcesem brandu stoi nie kto inny jak utalentowany Virgil Abloh, którego projekty znane są szerszej publiczności znacznie dłużej niż Off-White istnieje w branży.

Marka stworzona przez Virgila to jak wypadkowa romansu mody ulicznej z high-fashion, z którego to połączenia projektant wyciąga same rarytasy, serwując fanom absolutne perełki. Abloh podąża własnymi ścieżkami, na nowo definiując trendy, wzbudzając za każdym razem zachwyt wśród klientów wprowadzanymi nowościami. Nie bez wpływu na jego projekty i całość twórczości miała bliska współpraca z innym wizjonerem i wszechstronnym artystą Kanye Westem, który podobnie jak Virgil, miał nieco inne spojrzenie na modę i otaczający ich świat. Dlatego niech nikogo nie zdziwi, że oprócz ciuchów projektuje nawet meble! Multizadaniowiec pełną parą!

W 2013 roku powołał do życia markę Off-White, której siedzibą stał się Mediolan. Jej pierwsze projekty nawiązywały do hasła The Youth Will Always Win, a kolejne kolekcje udowadniały, że Abloh nie pozostaje obojętny na to, co dzieje się na świecie – wystarczy przywołać asortyment dla pań, powstały po ataku terrorystycznym na redakcję Charlie Hebdo. Brand Off-White dba o najwyższą jakość oferowanych produktów, a o kształcie danej kolekcji decyduje projektant wybierając jej motyw przewodni, który wcale nie musi być związany z modą. Wszystko to składa się na budowanie wizerunku młodej, współczesnej marki o wyszukanym stylu, spełniającej najwyższe standardy.