Zobacz koszyk Zamówienie

Sprzedaj swój produkt

Jeżeli posiadasz produkt, który chcesz sprzedać, skorzystaj z naszego formularza. Gwarantujemy szybki przebieg całej transakcji.

SPRZEDAJ SWÓJ PRODUKT
KROK PO KROKU

0 1

Wypełnij formularz

IKONA Wypełnij formularz

Wypełnij wszystkie wymagane pola o oferowanym produkcie oraz załącz do zgłoszenia wyraźne zdjęcia. Jakość zdjęć oraz szczegółów ma dla nas bardzo duże znaczenie w momencie pierwszej weryfikacji oryginalności danego przedmiotu. Niezbędne są nas również informacje o Twoim adresie nadawczym oraz numer konta do wykonania przelewu. Dzięki wszystkim informacjom, które znajdują się w formularzu, jesteśmy w stanie przeprowadzić proces naszych zakupów w sposób płynny oraz niewymagający od Ciebie dużej ilości czasu. Cały zakres przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

0 2

Poczekaj na akceptacje swojego zgłoszenia

IKONA Poczekaj na akceptacje swojego zgłoszenia

Po przesłaniu zgłoszenia zaczekaj na naszą odpowiedź. Staramy się odpowiadać w przeciągu maksymalnie 48 godzin od daty przesłania wiadomości. Jeżeli formularz został wypełniony poprawnie oraz zostały załączone odpowiednie zdjęcia, otrzymasz od nas wiadomość o akceptacji Twojego zgłoszenia lub prośbę o ewentualne doprecyzowanie szczegółów. W zgłoszeniu możesz zamieścić kilka przedmiotów ze swoją propozycją ceny sprzedaży.

0 3

Wypełnij przesłane przez nas dokumenty i zaadresuj paczkę

IKONA Wypełnij przesłane przez nas dokumenty i zaadresuj paczkę

Jeżeli przesłany przez Ciebie przedmiot został przez nas zweryfikowany i zadecydujemy o jego zakupie, otrzymasz od nas wiadomość z umową do wypełnienia oraz listem przewozowym z zamówionym podjazdem kuriera na wskazany przez Ciebie adres. Pamiętaj, aby odpowiednio zabezpieczyć paczkę przed wysyłką oraz przekazać ją kurierowi. O potwierdzeniu nadania przesyłki dowiemy się automatycznie poprzez aktualizacje statusu, więc nie musisz nas informować o jej wysłaniu. Od tego momentu my już zajmiemy się resztą.

0 4

Po otrzymaniu przesyłki i weryfikacji przedmiotu prześlemy Ci pieniądze

IKONA Po otrzymaniu przesyłki i weryfikacji przedmiotu prześlemy Ci pieniądze

Po otrzymaniu Twojej przesyłki przechodzimy do drugiej weryfikacji oryginalności oraz stanu przedmiotu, aby mieć pewność, że wszystko jest zgodne z pierwszym zgłoszeniem oraz otrzymanymi zdjęciami. Jeżeli wszystko się zgadza i nie mamy zastrzeżeń, to tego samego dnia prześlemy Ci pieniądze, które maksymalnie na drugi dzień roboczy trafią na Twoje konto. Gwarantujemy szybką, bezpieczną oraz wygodną sprzedaż.

KILKA FAKTÓW

Kacper

Polecam. Szybko i sprawnie. Pewna transakcja, dobra cena. Pieniądze dostałem w dzień dostarczenia przesyłki do Graila.

Sebastian

Bezproblemowo i płynnie. Pewny deal i profesjonalne podejście. Polecam.

01
Najszybszy i najbezpieczniejszy model sprzedaży na rynku
10 000+ Kupionych par butów
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Ile czasu trzeba czekać na przelew po wysłaniu sprzedanego przedmiotu?

Po otrzymaniu przesyłki już tego samego dnia przeprowadzamy weryfikacje oryginalności wysłanego przedmiotu oraz oceniamy jego stan. Jeżeli wszystko jest zgodne ze zgłoszeniem przelew za przedmiot zlecamy w przeciągu pierwszych 24 godzin od daty otrzymania przesyłki.

Jaki kurier odbierze przesyłkę?

Po akceptacji zgłoszenia otrzymasz od nas list przewozowy zgodny z wybraną formą wysyłki. Wszystkie zlecenia odbioru są realizowane za pośrednictwem firmy InPost (kurier/paczkomat).

Jaki jest średni czas akceptacji/odrzucenia zamówienia?

Na akceptacje lub odrzucenie zgłoszenia mamy 48 godzin od daty przesłania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. Czas, od którego należy się spodziewać reakcji z naszej strony jest liczony od godziny potwierdzenia otrzymania zgłoszenia, które wysyłamy na wskazany w zgłoszeniu adres mailowy.

Czy mogę wysłać paczkę na własny koszt, ale za pobraniem?

Przesyłki wysyłane za pobraniem nie są przez nas akceptowane i są zwracane do nadawcy.

Czy można wysłać buty w zastępczym pudełku?

Jednym z wymogów akceptacji zgłoszenia jest kompletność produktu. Wszystkie zgłoszenia chęci sprzedaży butów w uszkodzonym lub w zastępczym pudełku będą z góry odrzucane.

Ile zdjęć potrzeba wysłać do weryfikacji?

Do przeprowadzenia pierwszej weryfikacji potrzebujemy kompletu zdjęć z każdej strony danego przedmiotu, zdjęć metek, oznaczeń oraz w przypadku butów pudełka z widocznym oznaczeniem producenta dotyczącego modelu wraz z kodem kreskowym oraz pozostałą częścią informacji.

Czy dopuszczacie możliwość transakcji na zasadach wymiany produkt za produkt?

Usługa ,,sprzedaj swój produkt’’ dotyczy wyłącznie transakcji dotyczących odkupienia przedmiotu, który został zamieszczony w zgłoszeniu. Nie udostępniamy możliwości wymiany ,,produkt za produkt’’

Czy skupujecie również buty i ubrania marek takich jak Balenciaga, Gucci i tym podobne?

Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie. Jeżeli posiadasz przedmiot, który pasuje do naszego asortymentu możesz przesłać do nas zgłoszenie korzystając z dedykowanego formularza.

Jakie przedmioty skupujecie?

Skupujemy wszystkie przedmioty z kategorii streetwear oraz high end (ubrania, buty, akcesoria).

Czy można sprzedać produkty w sklepie stacjonarnym?

Oczywiście udostępniamy taką możliwość. Zapraszamy do naszego sklepu pod adresem: Mokotowska 24, 00-561 Warszawa. Odkupujemy przedmioty jedynie w stanie bardzo dobrym (odzież) oraz buty wyłącznie w stanie fabrycznie nowym.

Czy skupujemy produkty używane?

Skupujemy jedynie ubrania używane w stanie bardzo dobrym, natomiast nie skupujemy butów używanych.

PRODUKTY NA ZAMÓWIENIE

Jeżeli w naszym sklepie nie ma Twojego wymarzonego produktu, sprowadzimy go specjalnie dla Ciebie.

ZAMÓW PRODUKT
SYGNOWANE I ZWERYFIKOWANE PRZEZ

GRAIL POINT — UBRANIA UŻYWANE

heathon logo
ZOBACZ WIĘCEJ

Polecamy również