Produkty

Sprzedaj

SPRZEDAŻ KROK PO KROKU

Masz przedmiot, który chcesz szybko i wygodnie sprzedać? Daj nam znać! Skontaktuj się z nami za pomocą wiadomości na Facebook – napisz jak nazywa się przedmiot, który sprzedajesz, podaj rozmiar, stan i cenę, jakiej oczekujesz.

W przeciągu maksymalnie kilku godzin otrzymasz od nas odpowiedź. Jeżeli twoja oferta zostanie zaakceptowana prześlemy Ci również szczegółowe informacje dotyczące wysyłki, oraz formularz, który należy wypełnić i umieścić w paczce.

Paczka gotowa do wysyłki? Super! Dla Twojej wygody możesz wybrać dowolną formę dostawy na nasz adres – Pocztę Polską lub firmę kurierską*. Po nadaniu paczki pozostaje Ci tylko zaczekać na jej doręczenie, my zajmiemy się całą resztą!

Pieniądze właśnie dotarły na twoje konto! To znak, że twoja paczka dotarła do nas i przeszła proces weryfikacji autentyczności. Przelew realizujemy zawsze w dniu otrzymania przedmiotu, aby dotarł do Ciebie najszybciej jak to możliwe. W ten sposób sprawiamy, że proces sprzedaży do Grail Point jest szybki, łatwy i bezpieczny.

* – UWAGA! Paczki wysłane „za pobraniem” nie są przyjmowane.