Produkty

Travis Scott

Jacques Berman Webster II to niespełna trzydziestoletni wokalista, raper i producent muzyczny, znany szerzej jako Travis Scott, który postanowił wypłynąć na nowe, pozamuzyczne wody. Cieszący się sporą popularnością artysta – nominowany aż sześciokrotnie do nagrody Grammy – bez wątpienia chce przekuć swoje pięć minut sławy na kolejny sukces, otwierając własną platformę sprzedażową, gdzie oprócz dobrej muzyki i biletów na koncerty do nabycia znajdują się również produkty topowych marek, wobec których nie da się przejść obojętnie.

W mniemaniu wielu Europejczyków Travis Scott to postać o której zrobiło się głośno za sprawą jego związku z najmłodszą z przedstawicielek klanu Kardashian-Jenner – prężnie rozwijającej swoje kosmetyczne imperium Kylie. Nic bardziej mylnego: na długo przed tym głośnym i niezwykle medialnym związkiem, Scott mógł pochwalić się kilkoma intratnymi kontraktami z wielkimi wytwórniami płytowymi (np. GOOD Music Kanye West’a, czy Grand Hustle Records). Odniósł również sporo sukcesów w branży muzycznej – jeszcze w 2015 roku zdobył nagrodę BET Hip Hop  za utwór Antidote, a dwa lata później na rozdaniu Teen Choice Awards jego Know No Better zwyciężyło w jednej z kategorii konkursowych. Co więcej, jego dwa albumy Rodeo i Birds in the Trap Sing McKnight  w Stanach Zjednoczonych stały się platynowe. Ostatnia z płyt Astroworld (wydana w 2018 roku) w Polsce uzyskała status złotej, a w USA okryła się aż potrójną platyną. Ten młody, zdolny i utalentowany twórca, na fali popularności postanowił sygnować swoim nazwiskiem i współpracować z innymi nie tylko na płaszczyźnie muzycznej, ale również proponując swoim fanom coś nowego, dzięki czemu z pewnością będzie o nim głośno jeszcze przed długi czas.

Startując z platformą sprzedażową i własną marką, Travis Scott oferuje tylko produkty z najwyżej półki. Znajdą tutaj coś dla siebie nie tylko wierni i oddani wielbiciele twórczości rapera, ale również ci, którzy stawiają na luz i poczucie komfortu niezależnie od sytuacji. Dlatego jeśli niezobowiązujący look i sportowe zacięcie to coś co wyróżnia zarówno Ciebie jak i Twoje outfity, musisz koniecznie zapoznać się z propozycjami Scott’a, a na pewno się nie rozczarujesz.