Produkty

Vans

Niejednemu ta nazwa obiła się o uszy. Niejeden kojarzy choć model lub dwa, ale są i tacy, których obuwnicza kolekcja ogranicza się tylko i wyłącznie do ultrawygodnych slip-on’ów marki Vans, wpisujących się do kanonu mody miejskiej. Dlatego też stwierdzenie, że wszyscy, którzy na pierwszym miejscu stawiają nieograniczony komfort, wygodę użytkowania i nietuzinkowy design znają tę legendarną markę, nie będzie żadną przesadą.

Debiutujący na rynku w 1966 roku za sprawą niejakiego Paula van Dorena brand, zaskarbił sobie względy wszystkich antyfanów sznurówek, wprowadzając praktyczny i niezwykle popularny model butów. Początkowo trafił w gusta miłośników deskorolek, BMXów i skejtów, ceniących nieskrępowaną wygodę. Jednak popularność tych cudeniek wyszła niemal od razu poza wspomniane środowiska, notując absolutny BOOM wśród oddanych fanów miejskiego stylu. Vans’y królują na mieście i to prawda znana nie od dziś. Kto w nich zasmakuje, nie będzie chciał się z nimi rozstać!

Marka Vans na stałe wpisała się w historię miejskiego stylu i z pewnością zasłużyła na miano legendy. Jednak nie ogranicza się ona wyłącznie do kultowych modeli butów, które z pewnością dały jej rozgłos i po dziś dzień są niezwykle popularne. Dzisiaj brand może pochwalić się bogatym asortymentem obejmującym również odzież i niezwykle funkcjonalne dodatki, sprawdzające się w każdych warunkach, podczas różnych okazji.