Produkty

Adidas

Trzy paski, czy jak kto woli Trefoil to znak rozpoznawczy jednego z najpopularniejszych brandów modowych na świecie. Nikomu nie trzeba go specjalnie przedstawiać, gdyż znany jest absolutnie wszystkim już od najmłodszych lat. Kojarzyć się może z dopieszczonych w każdym calu kampanii reklamowych, sportowych rozgrywek i zmagań najrozmaitszych sportowców, jak i z ulic wielu miast na całym świecie. To niemiecki gigant odzieżowy adidas, który od lat słynie z wysokiej jakości oferowanych produktów i nowoczesnego wzornictwa.

Marka adidas niedługo obchodzić będzie niezwykłą rocznicę – stulecie istnienia na rynku. Jej debiut wiązany jest z otwarciem fabryki obuwia w 1924 roku w Niemczech przez dwóch braci: Adolfa i Rudolfa Dasslerów. Lata wspólnej działalności zaowocowały imponującymi sukcesami, z których wyróżnić można chociażby zamówienie na produkcję obuwia dla niemieckiej armii. W butach z fabryki braci Dassler podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Berlinie w 1936 roku występowali nie tylko zawodnicy nazistowskich Niemiec, ale również reprezentacja Stanów Zjdenoczonych – w tym również osławiony, czarnoskóry zdobywca czterech medali Jesse Owens. Mimo sporych sukcesów na koncie, różne wizje dotyczące prowadzenia biznesu, tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej zaowocowały podziałem przedsiębiorstwa. To właśnie Adolf powołał do życia brand adidas i tak narodziła się legenda.

Od tamtego czasu asortyment niemieckiego brandu adidas rozszerzył się do imponujących rozmiarów (wykraczając daleko poza jedną kategorię) i nie ogranicza się do jednego, sportowego środowiska. Dlatego też produkty z charakterystyczną koniczynką znajdziemy zarówno na sportowych boiskach, jak i również na ulicach wielu miast całego świata. Wszystkie propozycje i kolekcje tego brandu spotykają się z ogromnym zainteresowaniem ze strony konsumentów, o czym również świadczyć może niegasnąca popularność tej wyjątkowej marki. Dlatego jeśli zależy Ci na stylowym wyglądzie, nieograniczonej wygodzie i wysokiej jakości, postaw na sprawdzone rozwiązania i projekty z logo adidas, a na pewno się nie zawiedziesz.