Zobacz koszyk Zamówienie

Palace

W każdej szafie i garderobie koszulki zajmują zasłużone miejsce. Próżno szukać kogoś, kto takowych nie ma, bądź nie nosi, gdyż dla wielu z nas są jak druga skóra. Niezalenie od wykonywanego zawodu, modowych upodobań czy stylu życia, praktyczne koszulki to coś, co przydaje się zawsze i wszędzie. Do pracy, na trening, wycieczkę za miasto, spacer po parku czy szybkie zakupy, do szkoły i na studia –  zastosowań jest naprawdę mnóstwo, a i okazji do ich założenia nigdy nie zabraknie. Jeśli jednak szukasz czegoś ciekawego, co z daleka przyciąga spojrzenia na mieście, koniecznie spójrz na koszulki Palace, czyli ciuchy od chłopaków z Palace Skateboards.

Palace Wayward Boys Choir to ekipa zgranych ze sobą facetów, którzy oprócz spędzania ze sobą mnóstwa czasu, dzielili wspólnie dom w południowej części Londynu. Pałac to jednak określenie, które raczej miało symboliczne znaczenie, gdyż zajmowane przez chłopaków lokum przypominało bardziej melinę niż dworskie salony. W tej właśnie grupie znalazł się nie kto inny jak Lev Tanju, który wywarł ogromny wpływ na modę ulicy. Podczas wyczynów na desce ze swoimi ziomkami, przy kolejnym wyeksploatowanym do granic możliwości i zniszczonym outficie, w głowach kumpli zrodził się pomysł na założenie własnego brandu. Jako testujący na własnej skórze różnej maści ciuchy, stwierdzili zgodnie, że na rynku brakuje solidnych rzeczy, które nie wylądują w koszu po jednej wyprawie na deskę. Połączenie pasji z czystym pragmatyzmem zaowocowało powstaniem własnej firmy. W początkowych założeniach, produkowane ubrania w tym i koszulki Palace miały być przeznaczone tylko dla samego Tanju i kumpli z PWBC, ale z czasem zrobiły prawdziwą furorę wychodząc poza londyński pałac.

Nie od dziś wiadomo, że kultura uliczna stanowi ciekawe źródło inspiracji dla wielu twórców i projektantów mody. Swoisty ukłon w stronę skejterskiego świata, zagorzałych fanów BMXów wykonała również ta brytyjska marka, co widać na przykładzie ich produktów. Koszulki Palace z charakterystycznym logo Tri-Ferg to prawdziwe perełki w streetwearowym świecie. Gwarantują świetny look i poczucie wygody nawet w tak wymagających warunkach jak uprawianie sportu, a przy tym można być pewnym, że nie „zużyją” się tak szybko jak inne ciuchy. Sprawdzili i przetestowali to już chłopaki z pałacu!

Showing all 7 results

Palace

FILTRY