Produkty

Grail Mansion, domówka w sercu Mokotowa

Domówka w zabytkowej willi

 
Od samego początku naszej działalności organizowane przez nas eventy cieszyły się dużą popularnością, a dla nas były niewątpliwie jednym z najbardziej wyczekiwanych elementów prowadzenia naszej działalności. Organizowaliśmy nasze imprezy w różnych lokalizacjach, od klubów nocnych, przez kluby jazzowe, nasze własne butiki jak i bary oraz hotele.
Tym razem postawiliśmy na bardziej domówkowy klimat wybierając na miejsce wydarzenia wszechstronną wille Mokosza.

  
Grail Mansion, czyli impreza organizowana wraz z Monster Energy to domówka, która odbyła się 23 marca w zabytkowej willi z 1932 roku w sercu starego mokotowa. Dzięki współpracy z Monster Energy mogliśmy zapewnić gościom szeroką gamę atrakcji, których nie sposób doświadczyć na żadnych innych wydarzeniach.

 


 

Atrakcje

 
W ogrodzie było można zobaczyć samochody oraz motocykle, które brały udział oraz wygrywały rajdy Dakar.

  
W środku oprócz parkietu, na którym wybrzmiewały DJ sety grane przez najlepszych DJ-i z polskiego podwórka oraz gości z UK można było wykonać darmowy tatuaż w dwóch wersjach – permanentnej lub tymczasowej za pomocą aerografu. Ponadto na tę okazję zostały przygotowane specjalne wzoru koszulek, które na miejscu wytwarzane były metodą sitodruku – tak jak to miało miejsce na naszej wystawie Twin Visions.

 


 

Line up

 
Domówkę Grail Mansion otwierali Andy Patts i Niko P, którzy nieodłącznie towarzyszą naszym imprezom. Rozgrzany parkiet przejął SHDOW – producent oraz DJ mieszkający na codzień w Gdańsku. Oprócz wielu sukcesów na rodzimej scenie (m.in. dwukrotne odznaczenie diamentową płytą) SHDOW odpowiedzialny jest za produkcję traków STARS, KEYS TO MY LIFE, FUK SUMN oraz BEG FORGIVENESS z nowej płyty Vultures 1 wydanej przez Ye West’a.

  
+sounds, czyli Imran Ciesay i Solomon Boyede, bardziej znani pod kolektywnym pseudonimem “Places + Faces”, to londyński duet który większość z was kojarzy zapewne z produkowanego przez nich kultowego już merchu oraz charakterystycznych zdjęć największych nazwisk ze świata rapu. +sounds pojawia się notorycznie na największych festiwalach na świecie, grając solo lub jako support artystów takich jak Amine czy Playboi Carti. Grail Mansion to ich dopiero druga wizyta w Polsce.

 

Nowości

ZOBACZ WSZYSTKIE