Produkty

Kategorie

Podsumowanie kolekcji Supreme/Toy Machine

Toy Machine to amerykańska marka produkująca deskorolki, akcesoria deskorolkowe i odzież założona przez Eda Templetona w 1993 roku. Templeton to artysta i profesjonalny skater, który dorastał w Huntington Beach, w Kalifornii. Toy Machine to jego trzecia próba założenia firmy związanej z ulicznym sportem, która tym razem zakończyła się powodzeniem. Prowadzona w satyrycznym klimacie firma zdobyła swoje wpływy i przeniknęła do świata streetwearu identyfikując się trzema postaciami stworzonymi przez właściciela: sect, monster i devil cat.

 

 

W 1994 roku Toy Machine wypuściło swoje debiutanckie video, które zyskało ogromny rozgłos. Wtedy też Ed Templeton zbudował nowy zespół, w skład którego wchodzili Jamie Thomas, Brian Anderson, Elissa Steamer, Donny Barley, Mike Maldonado, Satva Leung i Chad Muska. Nowa ekipa rozpoczęła pracę nad kolejnym wideo, czyli opublikowanym w 1996 Welcome To Hell.

Do dziś wideo to uznawane jest za najbardziej wpływowy utwór artystyczny w świecie skateboaridngu i jest swego rodzaju punktem zaczepnym dla wszystkich generacji za swoją selekcję ujęć, kreatywność i ponadczasowy styl.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Supreme (@supremenewyork)


We wiosennej kolekcji Supreme (Spring 2024), nowojorska marka zaprezentowała kolekcje we współpracy z Toy Machine, w skład której wchodziła kamizelka ze sztucznej skóry, bluza, harringtonka, sweter, spodnie, trzy wzory koszulek, czapka 5-panel, pasek, głośnik JBL oraz klasyczny deck Toy Machine. Każdy z tych elementów oczywiście został odpowiednio obrandowany przez Supreme.

W naszej ofercie znajdziecie wszystkie trzy wzory koszulek Supreme Toy Machine. Wśród nich Devil Cat Tee, prezentującą jedną z trzech postaci Toy Machine, Fist Tee oraz Welcome To Hell tee nawiązująca do legendarnego wideo. Ostatnia z wymienionych koszulek posiada dodatkowy nadruk na plecach zawierający small box logo.

 


Sprawdź w naszym sklepie:
Devil Cat Tee: Black | White | Pink
Fist Tee: Black | White
Welcome To Hell: Black | White

Poniżej prezentujemy podgląd całej kolekcji Supreme Toy Machine i przypominamy o możliwości składania zamówień indywidualnych na produkty, które aktualnie nie są dostępne w naszej ofercie.Nowości

ZOBACZ WSZYSTKIE