Produkty

Kategorie

Trendy, które pozostaną w 2024

Rok 2023 zdecydowanie należał do dynamicznie zmieniających się trendów napływających z social mediów, a w szczególności z TikToka. Każda osoba interesująca się modą zauważyła zalew modowych inspiracji na tej platformie. Recapy pokazów modowych, modyfikacje zwyczajnych stylizacji czy nowe marki przebijające się z ciekawymi akcesoriami – wszystko szło viralem.

W tym artykule skupimy się na trendach, które przechodzą z poprzedniego roku na aktualny zachowując swoją świeżość.

 

Mieszanka sportu i mody

 

Kilka lat wstecz, każdy wielbiciel mody ulicznej miał w swojej szafie co najmniej jedną rzecz marek BAPE, Palace, Supreme czy Stussy. Każda z tych marek aktualnie w swoich kolekcjach posiada wiele ubrań nawiązujących do sportu – koszulki piłkarskie, kurtki uniwersytecki. Pojawia się wiele współprac z topowymi ligami i klubami sportowymi. Zarówno w poprzednim jak i tym roku wciąż modne będą sportowe akcenty w codziennych stylizacjach.


  

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Grail Point (@grailpoint)


Minimalizm zeszłej dekadyW tym roku na ulicach nie zabraknie również tego co od kilku czy nawet kilkunastu lat spotykamy rok w rok. Poza klasykami jak białe Nike Air Force 1 czy beżowe Timberlandy 6” wciąż królować będą kolaboracje z domami mody, raperami czy artystami tworzącymi sztukę nowoczesną. Dlatego na ten rok warto będzie doposażyć swoją kolekcję o nietypowe wydania typowych sneakersów.

 

 


Luksus w klasycznym wydaniu

 

Ruch “quiet luxury” powoli przemija, ale miejsce na luksusowe marki nie pozostanie puste. W tym kierunku największą inspirację można będzie znaleźć na social mediach raperów i innych artystów muzycznych. Nie zabraknie takich marek jak Chrome Hearts, Denim Tears, Diesel i akcesoriów B.B. Simon czy Louis Vuitton.

 

 


 

Akcesoria, akcesoria, akcesoria

 

Dla osób, które od lat pielęgnują swój indywidualny styl i nie dają się porwać fali szybko przychodzących i jeszcze szybciej odchodzących trendów także znajdzie się coś co pomoże dopełnić im stylizacje. Od kilku lat zauważyć można rozwój marek w kierunku akcesoriów. Poniżej kilka propozycji z naszej oferty.


  


Stylizacje oraz poszczególne produkty możecie także zobaczyć na naszych social mediach. Dajcie znać w komentarzach pod postami, które z trendów podobają się wam najbardziej.

Nowości

ZOBACZ WSZYSTKIE