Produkty

Wystartował sezon Supreme SS24

Nowy sezon Supreme
 
15 lutego wystartował najnowszy sezon Supreme – SS24. Na pierwszym dropie mogliśmy zobaczyć między innymi letnią kolekcję koszulek i bagów. Niepodważalnie największą uwagę przykuwa t-shirt Maradona Tee, ukazujący zdjęcie z 1986 roku, na którym Diego Maradona występował przeciwko drużynie Francji w koszulce z napisem „No Drugs”. W 2020 roku piłkarz zmarł, a koszulka Supreme jest hołdem dla jego legendarnej kariery.

 

 
 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Grail Point (@grailpoint) 
Futura Box Logo
 
Wśród letnich koszulek nie mogło zabraknąć najbardziej kultowej koszulki Box Logo. Łudząco przypominającą tą z sezonu FW20, jednak tym razem w charakterystycznym ‚„opakowaniu”. Napis Supreme został stworzony w foncie Futura, a plecy zdobi napis „You Was Raised Off Our Shit”.

 
 


 

Supreme x 3M
 
Na dropie „Week 1l ukazały się także plecaki, duffle i shoulder bagi. Motyw siatki wykonanej z odblaskowego materiału Scotchlite we współpracy z marką 3M nadaje produktom charakterystycznego looku w dzień i w nocy. 

Supreme SS24 dostępny od ręki na grailpoint.com


Poza koszulkami i torbami zadbaliśmy o dostawę najlepszych przedmiotów z kolekcji SS24, a wśród nich znajdują się też decki i inne akcesoria.  Wszystkie produkty dostępne są na grailpoint.com. Dostępność w poszczególnych sklepach stacjonarnych można sprawdzać dzięki nowej funkcjonalności w karcie produktu. Najnowsza kolekcję Supreme wysyłamy w ciągu 24 godzin! 

Nowości

ZOBACZ WSZYSTKIE