Produkty

Samsung nowym partnerem aplikacji Grailz

Samsung partnerem aplikacji Grailz

W ramach nawiązanej współpracy marka Samsung została partnerem strategicznym aplikacji Grailz, dzięki czemu cały projekt pozyskał nowe perspektywy rozwojowe. Dodatkowo, interfejs aplikacji zostanie wzbogacony o branding Samsung na ekranie startowym, a treści na potrzeby komunikacji w mediach społecznościowych będą tworzone za pomocą urządzeń Galaxy S24.

Współpraca obejmuje również salony Grail Point, w których zainstalowane zostaną specjalnie zaprojektowane ekspozycje marki Samsung. Dedykowany stand, reprezentujący najnowsze modele Galaxy S24 i ponadczasowe sneakersy będzie można zobaczyć w Warszawie i Krakowie.

Bardzo się cieszę, że możemy powitać markę Samsung, jako naszego strategicznego partnera. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ogromną wiarę w społeczność, którą budujemy od wielu lat. Mamy nadzieję, że to początek długiej i bardzo udanej współpracy
– Paweł Sabarański

Najnowsza seria smartfonów Galaxy S24 oferuje m.in. intuicyjny sposób wyszukiwania informacji o produktach, czy elementach garderoby – Circle To Search by Google. Funkcje można przetestować osobiście w salonach Grail Point.

Nowości

ZOBACZ WSZYSTKIE